KONTAKT

Nějaké dotazy? Neboj se nám napsat.

Těší se na vás přípravný tým:


Eva Vymětalová Hrabáková

"Plody země a lidského soužití jsou prostředníky setkání se Stvořitelem. Pojď se z nich společně s dalšími těšit na letošním setkání. Uvidíš, že spojení funguje!"  

Anička Radová

Chystám pro letošní setkání výtvarný workshop a na společnou tvorbu s duchovním tématem se moc těším. Zajímám se také o bible-journaling a ráda listuji ve skicářích všech tvořivých lidí, kteří mi to dovolí. Tak klidně vezmi na setkání i svůj skicář a můžeme si popovídat o tom, co tvoříš 😉

Erika Oubrechtová

"Hledáš kamarády, známé nebo jen někoho, kdo to má stejně jako Ty? Tak přijeď na podzim do Brna, sám nebo s někým, poznat něco nového a zažít něco skvělého!"

Anička a Pavla Richterkovy

"Spojeny i mimo signál!"

Tobiáš Frýdl

"Doufám, že taky dorazíš do Brna a že se třeba potkáme na Setkání. Pár let už na mládež jezdím takže se můžu zaručit, že na programu se nudit nebudeš!"

Šárka Chytilová

"Nezůstávej sám, přijeď s námi sdílet svou víru!"

Daniel Vodenka

"Už jsme si doma užili dost, doražte mezi nás. Vzhůru na setkání!"

Samuel Vašín

"Ahoj :-) Jsem duchovní z plzeňské diecéze. Mám rád hory, cestování, společenské hry, lidi, pogo a další. Rád se s tebou potkám."

Kristýna Ptáčková

Spojení funguje! Jak vertikálně mezi nebem a zemí, tak horizontálně mezi lidmi. Na setkání v Brně to určitě zažiješ i Ty :-)

Josefína Kinclová

" Těším se na pořádný kafe a procházku, na které přijdeme i na nesmrtelnost chrousta."

Petra Tesařová

Zkusme se na chvíli zastavit a užít si společně strávený čas na setkání. Tentokrát se sejdeme v Brně a program vypadá slibně. Kdyby nebyla chuť na rozmanité aktivy, pokec u dobrého jídla a pití to vždy jistí. Dej tomu šanci a přijeď! Moc ráda Tě uvidím! :)

Juraj Jordán Dovala

"Vítejte v Brně."