Kontakt

Místo konání:

Husův sbor v Českých Budějovicích

Adresa: Palackého nám. 1

+420 720 404 778

Těší se na vás přípravný tým:


Eva Vymětalová Hrabáková

"Těším se a jsem zvědavá na novou sílu, inspiraci a nadšení. Je to i na vás..."

Irča Marková

"Těším se na lidi, se kterýma můžu sdílet víru, modlitby a volný čas. Mít dobré přátele v církvi je paráda."  

Verča Matějková

"Na setkání je vždycky prostor načerpat novou inspiraci, sdílet svoje radosti i bolesti s porozuměním a také zrelaxovat se na programu. Baví mě připravovat tenhle bezpečný prostor setkávání;)"

Františka Klásková

"Společně nám bude dobře."

Kristýna Mlýnková

"Těším se na setkání s lidmi, kterým jde o podobné hodnoty. Těším se, že se sejde fajn společenství a užijeme si zajímavý program v Českých Budějovicích."

Zuzana Kalenská

"Moc se těším na naše setkání, na nové tváře, nové perspektivy, společné zážitky. Díky Bohu za tuto příležitost. Těším se na společný Bibliolog!"

Gabriela Reitingerová

"Bůh je láska v srdci každého z nás. Přijeďte k nám do Českých Budějovic, abychom spojili svá srdce a společně sdíleli svou lásku v Kristu."

Helena Leštinová

"Buď vítán, milý člověče, při setkání mladých lidí. Směle vejdi k nám do Božího domu a sdílej s námi vzájemný čas a zájmový program, který Tě obohatí, stejně jako nové zážitky ze setkání. Boží dům je místem setkání a útočištěm nejen křesťanů, jsi zde vítán i Ty, člověče, který s dobrým srdcem vcházíš."

Lubomír Chmelíček

"Zvu vás do Českých Budějovic. Dveře Husova sboru na Palackého náměstí vám všem otevírají pohostinou náruč. Přijeďte poznat náš krásný sbor, ztišit se a poznat nové přátele."