KONTAKT

Nějaké dotazy? Neboj se nám napsat.

Těší se na vás přípravný tým:


Eva Vymětalová Hrabáková

"Pro letošek ohlašuji pauzu! Kdo se přidá?"

Anička Radová

"Patřím mezi ty, kdo furt spěchají, takže se těším, že na letošním setkání naleznu odpočinek. A už přemýšlím, jaký výtvarný workshop pro letošek zvolit, abychom při společném tvoření nemuseli spěchat."

Erika Oubrechtová

"Hledáš kamarády, známé nebo jen někoho, kdo to má stejně jako Ty? Tak přijeď na podzim do Ostravy, sám nebo s někým, poznat něco nového a zažít něco skvělého!"

Anička a Pavla Richterkovy

"Ve dvou se to lépe táhne!"

Klára Jandová

"Pro letošní Setkání tvořím plakát a brožuru, která tě bude víkendem provázet. Do týmu jsem se přidala teprve letos a tak se těším, co nového se tu dozvím. Obecně jsem hodně zvědavá, takže pokud se něčemu věnuješ, budu ráda, když mi o tom na Setkání povyprávíš"

Honzík Forejtník

"Těším se až si dám v září pauzu, zatím jsem v takovém tempu, že bylo zázrak najít si čas vytvořit pár vět o sobě. Su brňák. Momentálně bez práce, ale práce mám nad hlavu. Teď např. s přípravou skautského tábora. Na setkání mě nejspíš zahlédnete při chválách s baskytarou."

Samuel Vašín

"Ahoj :-) Jsem duchovní z plzeňské diecéze. Mám rád hory, cestování, společenské hry, lidi, pogo a další. Rád se s tebou potkám."

Alena Milová

Někdy je potřeba vyletět "vysoko NAD" okolnosti a životní zkoušky a odpočinout si v Boží náruči... těším se na "odpočinek v Kristu" s každým z vás....

.

Kristýna Ptáčková

Jen tak spočinout a být. "Neboť je tichý, pokorného srdce" a fakt se o nás stará :-) Ráda si o tom popovídám i s Tebou...

Josefína Kinclová

" Těším se na pořádný kafe a procházku, na které přijdeme i na nesmrtelnost chrousta."

Míša Schönwälderová

"Po velmi aktivní minulosti naše město konečně odpočívá, ale o to víc je tu toho k vidění! Přijeď i Ty zpomalit k nám do Ostravy, moc se na Tebe těším!"