Praktické informace

Ubytování:

  • V Základní škole Nová 5, České Budějovice (přibližně 8 minut chůze od místa konání programu)
  • Na faře a v modlitebně Náboženské obce CČSH Čtyři Dvory, U Výstaviště 10, České Budějovice (přibližně 30 minut chůze od místa konání programu, nebo přibližně 15 minut MHD)
  • Ve sboru Českobratrské církve evangelické, 28. října, 1306/28, České Budějovice 3 (přibližně 6 minut chůze od místa konání programu)
  • V případě potřeby vyššího pohodlí a jen pro účastníky starší 18 let je možno se ve výjimečných případech ubytovat v Hostelu Cuba, Nová 2024/18, České Budějovice 3. Je zde samostatný vchod přímo do Hostelu. (přibližně 6 minut chůze od místa konání programu). V tomto případě prosím zvažte i Vaše osobní navýšení účastnického poplatku.

Stravování:

Snídaně: Kostel CČSH Placekého náměstí; Připravuje mistr kuchařský a bakalář teologie Samuel Vašín a jeho ochotní spolupracovníci

Obědy a večeře: Restaurace U Kalicha, Skuherského 1422/62, České Budějovice

Účastníky a účastnice se zvláštními stravovacími potřebami prosíme, aby se přihlásili co nejdříve a přesně sdělili požadavky ohledně stravování. Děkujeme.

Cena:

  • 250 Kč studenti a studentky,
  • 400 Kč výdělečně činní účastníci a účastnice

Ohledně výdělečné činnosti vás nebudeme prověřovat. Budeme však rádi, pokud vyděláváte, přispějete-li vyšší částkou, aby setkání mohlo v klidu proběhnout.

Současně toto jsou minimální účastnické poplatky, které byly stanoveny tak, aby peníze snad nebyly pro nikoho překážkou v účasti. Náklady na akci jsou ale vyšší, budeme proto rádi, pokud se rozhodnete zaplatit podle svých možností více.

Platbu prosím odešlete dopředu na účet č. 43-569530217/0100, VS 092018, do poznámky uveďte prosím své jméno a příjmení.

Při platbě na místě bude připočítáno 50,- k celkové ceně. Díky moc za pochopení.