PRAKTICKÉ INFORMACE

Ubytování:

  • Tentokrát budeme ubytovaní přímo na místě v areálu sboru kněze Ambrože, v prostorách náboženské obce a diecéze. Přivezte si prosím s sebou vlastní karimatky a spacáky. Budeme rozděleni do několika společných místností. Ubytování bude skromné :)
  • Máte-li chuť je také možnost přivézt si vlastní stan a postavit si ho přímo v areálu. Tuto variantu také vítáme i hlediska dodržení opatření proti šíření virových infekcí. Máte-li na to tedy otužilost, budeme rádi, když ulevíte tímto způsobem společným vnitřním prostorám :)
  • V případě, že potřebujete spát na posteli kvůli zdravotním nebo jiným omezením, zašrktněte nám to v přihlašovacím formuláři. K dispozici bude několik postelí v místě a několik v blízkém okolí. 

Stravování:

Stravování bude probíhat v nedaleké restauraci Kobyla https://www.kobyla-hk.cz/. 

V nabídce jsou vždy dva druhy pokrmů, které si můžete předvybrat v přihlašovacím formuláři. Nabídka respektuje požadavek na variantu vegetariánskou, bezlaktózovou a bezlepkovou. Věříme, že si vyberete :) (Pokud jste už dříve zatrhli obecnou variantu vege/nevege/bezlepek apod., objednáme vám jídlo normálně podle toho :))

Cesta do sboru:

Cesta z nádraží trvá pěšky 15-20 minut, komu by se nechtělo jít pěšky může se popovézt dopravou:

Na zastávku Ulrichovo náměstí jezdí MHD: 2,5,6,8,11R, 15,17,52. Na zastávku Lipky jezdí MHD: 1,9,24,32.

Pro orientaci v Hradci Králové použij také mapu s vyznačenými důležitými místy: https://mapy.cz/s/kutuhusaze 


Cena:

  • 250 Kč studenti a studentky,
  • 400 Kč výdělečně činní účastníci a účastnice

Ohledně výdělečné činnosti vás nebudeme prověřovat. Budeme však rádi, pokud vyděláváte, přispějete-li vyšší částkou, aby setkání mohlo v klidu proběhnout.

Současně toto jsou minimální účastnické poplatky, které byly stanoveny tak, aby peníze snad nebyly pro nikoho překážkou v účasti. Náklady na akci jsou ale vyšší, budeme proto rádi, pokud se rozhodnete zaplatit podle svých možností více.

Platbu prosím odešlete dopředu na účet č. 43-569530217/0100, VS 092020, do poznámky uveďte prosím své jméno a příjmení.

Při platbě na místě bude připočítáno 50,- k celkové ceně. Díky moc za pochopení.


Setkání začíná v pátek v 17:00 a končí v neděli cca 13:15 po společném obědě. Přijeďte na celé setkání nebo na konkrétní programy. ;)