O SETKÁNÍCH

Setkání mladých Církve československé husitské se koná každoročně a nabízí prostor mladým lidem seznámit se se svými vrstevníky, sdílet duchovní hodnoty a životní otázky i zažít víkend plný nevšední zábavy aprohloubit vlastní duchovní život. 

Milí mladí (i staří) přátelé,
náročný a pro mnoho lidí též bolestný rok, během kterého se po řadě úspěšných ročníků nemohlo konat setkání mladých a jejich přátel, snad máme za sebou. Náš tým usilovně pracuje na letošním sejití, jehož tématem bude opět voda. Tentokrát se motto zaměřuje na naši současnou vyprahlost tělesnou, společenskou i duchovní. Nuže "Vzhůru, kdo žízníte, pojďte k vodám".
Využij novou příležitost navštívit město na soutoku řek Labe a Orlice - Hradec Králové a prožít ve sboru kněze Ambrože spoustu nenahraditelných zážitků od duchovních po vztahové a kulturní. Můžeš se seznámit se zajímavými lidmi a popovídat si o věcech vážných i veselých. Nevadí, že třeba nikoho neznáš, protože ti pomůžeme se seznámit.
Připravujeme splývání s představitelkou Linky bezpečí, dějepisné klokotání Husita tehdy, husita dnes s historiky, vroucí diskusi s novým patriarchou, zurčící interaktivní dílny s našimi faráři o svátostech. (Dovíš se, k čemu svátosti vůbec jsou.) Zveme na divadlo, zážitkovou hru, hučící párty "Vzhůru na drink" a ševelící kapelu Goji. Duchovní osvěžení doprovázené scholou dovrší nedělní bohoslužba. Chybět nebude ani ztišení a modlitební chvíle, stejně jako plynoucí čas na osobní duchovní rozhovor.
O to to všechno se nenech připravit, přihlas se 
a přijeď!


Eva Vymětalová Hrabáková,

koordinátorka týmu setkání


Minulé ročníky byly skvělé! Nevěříš? Mrkni na fotky.

Praha Vršovice 2019

"NaPůl" Slaný 2018

Setkání "NaPůl" Libina 2017

Setkání "Napůl" Roudnice nad Labem 2013

Olomouc 2012