O  setkání 

Setkání mladých Církve československé husitské se koná každoročně a nabízí prostor mladým lidem seznámit se se svými vrstevníky, sdílet duchovní hodnoty a životní otázky i zažít víkend plný nevšední zábavy a odpočinku. Příležitostí, jak prohloubit vlastní duchovní život jsou nejen společné modlitby a bohoslužba, ale také osobní rozhovory s faráři a setkání s inspirativními osobnostmi při přednáškách a workshopech.

Přijeď i Ty poznat nové tváře, ujistit se o tom, že šaty nedělají člověka, zažít neopakovatelné chvíle, prohloubit svoji víru, nechat se posilnit na cestě životem, užít si plno legrace, spočinout v kráse Boží přítomnosti s ostatními mladými husity z různých koutů naší vlasti.

Nemusíš se bát, že na setkání třeba nikoho nebudeš znát, protože to se změní brzy po Tvém příjezdu. Od toho tato akce je!

Také letos nás čeká pestrý program, plno hudby, zajímavých workshopů, pohybových i sebepoznávacích aktivit, ale zbude dost času i na "pouhé" povídání si, tanec a pohodu. Neváhej a přihlas se, bude to stát za to!

Těšíme se na Tebe i Tvé přátele!

Setkání mládeže je společným dílem nás všech!

"NaPůl" Slaný 2018

Setkání "NaPůl" Libina 2017

Setkání "Napůl" Roudnice nad Labem 2013

Olomouc 2012